Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, muhteşem tatil geçirebileceğiniz bir ada ülkesidir. Akdeniz iklimi özellikleri bulunmaktadır. Tercih etmeniz ile birlikte, hayalinizdeki tatil seçeneğini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece konaklama, sadece deniz turizmi ile ya da sadece tarihi dokuları ile sınırlı kalmazsınız. Arzu etmeniz durumunda, Kıbrıs manzara turları ya da ada turu, deniz turu gibi etkinliklere de katılım sağlayabilirsiniz. Sitemiz bu konuda alabileceğiniz hizmetleri sizler ile paylaşmıştır. Karar vermenize etkili olacak paylaşımların yapıldığı görülecektir.
Bize 7/24 Yazabilirsiniz

Kıbrıs Turları

Kıbrıs’ta arzu etmeleri durumunda, Kıbrıs turları ya da benzer tur anlayışları ile daha farklı bir tatil planlaması gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde, hem Akdeniz’in güzel sahillerini görebilirsiniz, hem de adayı tam anlamı ile keşfedebilirsiniz. Özellikle Kıbrıs manzara turları ve benzeri bir anlayışa, organizasyona ya da etkinliğe katılmanız durumunda çok farklı seçenekler üzerine hizmet aldığınızı göreceksiniz. Paket tur gibi bir anlayışı tercih etmenizde mümkün olabilir.

Tüm kapsamı sadece deniz turu anlayışı ile sınırlı kalmayacaktır. Arzu etmeniz durumunda, tarihi dokular üzerine de muhteşem bir organizasyona, plana dahil olabilirsiniz. Seçim sizlere bırakılmıştır. Adayı denizden görme yönünde bir tercihte bulunabilirsiniz. Girne Tekne Turu Adayı içeriden görme, karadan keşfetme yönünde bir tercih bulunabilirsiniz.

📌Kıbrıs Manzara Turları Nelerdir?

Genel olarak bakıldığında pek çok durum için Kıbrıs tercih edilebilecek olan merkezler arasında yer alıyor. Özellikle Kıbrıs manzara turları da bunlar arasında yer alıyor. Bu manzara turlarının neler olduğu hakkındaki bilgilerimizi de sizinle sitemizde paylaşmış bulunmaktayız.

📌Kıbrıs Manzara Turlarındaki Etkinlikler Nelerdir?

Tabi ki bu manzara turlarında da organizasyon şirketleri tarafından çeşitli etkinlikler gerçekleştirilebiliyor. Peki bu Kıbrıs turlarındaki etkinlikler nelerdir? Bu açıdan da tüm etkinlikleri sizler için sitemizde konumlandırdık. Bu konumlandırmış olduğumuz etkinlikleri sitemize giriş yaparak değerlendirebilir ve ne olduklarını görme şansını yakalayabilirsiniz.

📌Kıbrıs Manzara Turlarının Fiyatları Nelerdir?

Tabi ki her şeyde olduğu gibi bu manzara turlarında da fiyat konusu oldukça araştırılan ve merak edilen konular arasındadır. Bu noktada da sizler için Kıbrıs manzara turlarının fiyatları şeklinde bir inceleme başlattık. Yapmış olduğumuz bu incelemelerin sonucunda da hangi tur seçeneklerinde ne tür fiyatların uygulandığını görebilirsiniz.

📌Kıbrıs Manzara Turları Türleri Nelerdir?

Ekstra olarak Kıbrıs manzara turları türleri de tabi ki bulunmaktadır. Bu türler bazında da hangi şehirde ya da bölgede nasıl turlar düzenleniyor diye incelemelerimizi gerçekleştirdik. Sitemize giriş yaparak bu incelemelerimizi değerlendirebilirsiniz.

Kıbrıs Girne Turu

Sizlere tavsiye edeceğimiz ilk tur faaliyeti, Kıbrıs Girne turu olacaktır. Bu etkinliğe katılmanız ile birlikte, Girne’de gezilecek yerlerin tamamını ziyaret etmiş olacaksınız. Girne kalesini görebilirsiniz ve kültür turuna ilk olarak bu noktadan başlayabilirsiniz.

Ayrıca, bu tur kapsamında;

 • Batık Gemi Müzesini görebilirsiniz,
 • Boğaz Şehitliğini görebilirsiniz,
 • Cafer Paşa Camii,
 • Halk sanatları Müzesi,
 • Hazreti Ömer Türbesi ile
 • Hilerion Kalesi,
 • Manastırlar,
 • Mağaralar ve diğer tüm bölgeleri,

Girne yat limanı da dahil olacak şekilde görme şansına sahip olabilirsiniz. Bu etkinlik aynı zamanda, Kıbrıs manzara turu kapsamında değerlendirilebilir. Özellik ile Kale bölgesine, Girne Kalesine gittiğinizde, tüm Girne’yi kuşbaşı olarak görme şansına sahip olacaksınız.

Kıbrıs Deniz Turu

Size de tavsiye edilecek faaliyetlerden bir tanesi de, Kıbrıs deniz turu etkinlikleri olacaktır. Bütün plajları görme şansına, bütün doğal güzellikleri görme şansına sahip olacaksınız. Bu turda tıpkı gemi turu gibi, Kıbrıs manzara turları anlayışında sizlerin karşısına çıkarılacaktır. Plajları, Kıbrıs adası’nı denizden görme şansına sahip olacaksınız. Bu tur kapsamında,

 • Altınkum sahillerini göreceksiniz,
 • Yeşilırmak plajını göreceksiniz,
 • Alagadi plajını göreceksiniz,
 • Escape Beach Clup veya
 • Glapsides plajını göreceksiniz,
 • Ayanapa plajını,
 • Acopulco plajını,
 • Paphos plajını görme şansına sahip olacaksınız.

Ada’nın müthiş plajlarını dışarıdan, denizden göreceksiniz. Sahil şeridini, sahillerini, altın rengi kumları göreceksiniz. Masmavi denizin tadına varacaksınız. Bu turlarda, bu etkinliklerde ayrıca adrenalin dolu farklı aktivitelere katılma şansını da sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Kıbrıs Gece Turları

Elbette sadece gündüz gerçekleştirilen, gündüz gözüyle gerçekleştirilen tüm faaliyetler bulunmamaktadır. Kıbrıs manzara turları anlayışı ile birlikte, tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de, Kıbrıs gezi turları olacaktır. Girne limanının ışıltısını görebileceğiniz, tüm plajların ışıltısını görebileceğiniz, tüm Kıbrıs’ın ışıklarının keyfine varabileceğiniz gece tur programlarına da dahil olabilirsiniz.

Kalabalık olmayan gruplar ile katılacağınız gece turu faaliyetlerinde, eğlence ve ikramlar ile birlikte, eşsiz bir tatil bir gezi programına sahip olacağınızı görebilirsiniz. Bu konuda da sitemiz üzerinden bilgi almanız, sitemizde tanıtılan faaliyetlerden herhangi bir tanesini tercih etmeniz yeterli olabilir. Arzu etmeniz durumunda, bizler ile irtibata geçebilir, turlar ve tur fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Hatta arzu etmeniz durumunda, rezervasyon sistemine dahil olmanız da mümkün olacaktır.

Kıbrıs Tur Fiyatları

Ekonomik açıdan bir değerlendirme yapıp, bir araştırma yapıp karşılığını görmek istiyor olabilirsiniz. En uygun fiyat ile tur almak isteyebilirsiniz. Kıbrıs tur fiyatları elbette en uygun seçenekler ile sizlerin karşısına çıkarılacaktır. Kıbrıs manzara turu, Kıbrıs Girne turu, Kıbrıs Lefkoşe turu, Kıbrıs gece turu gibi tüm etkinliklerde en uygun fiyatlara ulaşmanın, en hızlı şekilde ulaşmanın karşılığı sitemizden, müşteri hizmetlerimizden geçmektedir.

Bizler ile irtibata geçmeniz durumunda, en uygun fiyat garantisi anlayışı ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece irtibata geçmeniz yeterlidir. Sadece iletişim kurmanız yeterlidir. Tur programları, tekneler ve benzer tüm ulaşım seçenekleri gibi konularda da gereken her türlü yardımın sizlere sağlandığını göreceksiniz.