Kıbrıs Tekne Turu Hizmetlerimiz

Girne Yat Turu Seçeneklerimiz

 • Günlük Turlarımız
 • Gün Batımı Turumuz
 • Gece Turlarımız
 • Doğum Günü Turlarımız
 • Bekarlığa Veda Partileri
 • Düğün Organizelerimiz
 • Nişan & Sünnet
 • Rakı & Balık Turu
 • Vip Turlarımız
 • Özel Toplantılar

Bu Hizmetlerden Yararlanmak İçin Lütfen Bizlerden Fiyat Alabilir Ön Rezervasyon yapabilirsiniz. Günü Birlik Turlarımız İçin 24 Saat Önceden Yerinizi Ayırmalısınız.

girne tekne turu fiyatları
kıbrıs yat turu

Sizi Hemen Arayalım mı?

  Adınız

  Mail Adresiniz

  Telefon Numaranız


  Hattınız Yurtdışı dolaşıma kapalı olabilir Hattınızda İnternet paketi olmayabilir O yüzden Bu Hizmetimizden yararlanabilirsiniz iyi tatiller.
  Hizmet Saatlerimiz
  Pazar9:00 Saat - 22:00 Saat
  Pazartesi9:00 Saat - 22:00 Saat
  Salı9:00 Saat - 22:00 Saat
  Çarşamba9:00 Saat - 22:00 Saat
  Perşembe9:00 Saat - 22:00 Saat
  Cuma9:00 Saat - 12.00 Saat
  Cumartesi9:00 Saat - 12.00 Saat
  Unutulmaz Bir Anı İçin
  0533 8888 300

  Girne Tekne Turları

  Girne Gezileri
  19
  May
  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, en fazla ilgi gören şehirlerden bir tanesi hiç şüphesiz ki, Girne olacaktır. Girne gezileri anlayışında her türlü beklentinin karşılandığını göreceksiniz. Yat turu, tekne turu, deniz kum ve güneş, tarihi çarşılar, alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, liman bölgesi gezi planınızın içerisinde yer alabilir. Bize 7/24 Yazabilirsiniz Sizler İçin Önemli Notlar1 Girne Gezileri Gezilecek...
  Kıbrıs'ta Nerelere Gidilir?
  19
  May
  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, gezilecek yerler, hemen hemen sınırsız olarak tanımlanabilir. Plajlardan antik eserlere kadar, gece kulüplerinden çarşılara hanlara kadar, her bölgeyi gezebilir, değerlendirebilirsiniz. Her bölge hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kıbrıs’ta nerelere gidilir Sorusunun, plajlar, tarihi kalıntılar, gece kulüpleri gibi sınıflara, alışveriş mekanları ya da merkezleri gibi sınıflara ayırmak mümkündür. Bize 7/24 Yazabilirsiniz Sizler İçin Önemli...
  kıbrıs tarihi yerler neresi
  19
  May
  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti denilince herkesin aklına deniz, kum, doğa, güneş, tatil turizmi gelmektedir. Ancak elbette Kıbrıs sadece bunlar ile sınırlı değildir. Elbette dilediğinizce bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tatilin içerisine sapsarı kumları, masmavi denizi, muhteşem yeşillikleri dahil edebilirsiniz. Girne Tekne Turu Aynı zamanda bu tatil planı içerisine, Kıbrıs tarihi yerler anlayışını da dahil etmeniz mutlaka sizlere tavsiye edilecektir....

  Merak Ettiğiniz Bazı Sorular

  Kıbrıs seyahatinizde özel zamanlar geçirebilmeniz için sizlere sunulmakta olan Kıbrıs tekne turları hizmeti bulunmaktadır. Gündüz gerçekleştirilmekte olan tekne turu hizmetinde özel alanları sevdikleriniz ile gezebilmeniz mümkündür. Tekne içerisinde özel müzik ve yemek hizmetleri ise bulunmaktadır.

  Mehtabı izlemek her zaman özel anlar yaşanmasına yardımcı olmaktadır. Denizde bir tekneden mehtabı sevdikleriniz ile izleyebilmeniz ise Kıbrıs mehtap tekne turu seçeneği ile mümkün  olmaktadır. Belirlenmekte olan saat dilimlerinde tekne ile açılmakta ve sonrasında ise mehtabı izleyebilmeniz konusunda sizlere hizmet verilmektedir.

  Yazın en güzel zamanı sıcağın geçmesinin ardından akşam serinliğidir. Akşam serinliğinde Kıbrıs akşam tekne turu seçeneği ile denizde özel anlar geçirebilirsiniz. Tekne turu sizleri denizde doğanın güzellikleri ile buluşturmaktadır. Berrak deniz üzerinde akşam sefası yapabilirsiniz.

  Arkadaş grubunuz veya aileniz ile özel tekne turu yapabilmeniz için  sizlere sunulmakta olan hizmetler bulunmaktadır. Kıbrıs özel tekne turu seçeneği ile sadece sizin ve sevdiklerinizin olacağı teknede, açık denizde dilediğiniz müzikler ile zaman geçirebilirsiniz.

  Balık konusunda Kıbrıs bölgesi zengin bir balıkçılığa sahiptir. Kıbrıs balık turu seçenekleri ile sizlerde açık denizde balık tutmanın keyfini sürebilirsiniz. Açık denizde sizlere balığın yoğun olduğu ve özel türlerin bulunduğu alanlara uzman kişiler tarafından ulaşabilmeniz sağlanmaktadır.

  Neden mi ! Bizi Tercih etmelisiniz ?