Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelmeniz ile birlikte, kalabalık gruplar ile ya da adayı ziyaret eden herkes ile birlikte, bir faaliyete katılmanız gerekmemektedir. Elbette arzu etmeniz durumunda, Kıbrıs vip turlar şeklinde bir etkinliğin de düzenlenmesi mümkündür. Daha özel, kişiye özel, üstün nitelikli bir tur programı hayal ediyor olabilirsiniz.
Bize 7/24 Yazabilirsiniz
Daha sessiz, daha sakin, daha elit bir tur faaliyetine katılım sağlamak istiyor olabilirsiniz. Bu konuda da bizler ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Sizlere gereken her türlü destek, kusursuz bir şekilde sağlanacaktır. Önce amacınız, hayaliniz öğrenilecek ve buna göre, kusursuz bir tatil geçirmeniz için, bir tur programına dahil olmanız için, gereken her türlü özverili çalışma yapılacaktır.

Kıbrıs Ada İçi Vip Ulaşım

Elbette Kıbrıs vip turlar anlayışından bahsetmeden önce, adaya geldiğiniz an itibariyle, ada içi ulaşım hizmetlerinden de yararlanmanız gerekecektir. Kıbrıs ada içi vip ulaşım anlayışında, sizlere gereken her bölgeden, her türlü destek sağlanacaktır. Öncelik hava limanı ile gelmeniz ya da deniz limanı ile gelmeniz durumunda, limanlardan karşılanmanız olacaktır.

Lüks araçlar ile konforlu araçlar ile son model Mercedes marka araçlar ile karşılaşacaksınız. Girne Tekne Turu Vip araç tahsis hizmetinin gerçekleştiğini göreceksiniz. En lüks araçlar ile en konforlu şekilde, konaklayacağınız alana götürüleceksiniz. Arzu etmeniz durumunda, tüm tatil boyunca araçlarımız ve personelimiz, sizlere nezaret edecektir. 24 saat emrinizde bulunacaktır. Bir nevi vip araç kiralama hizmeti olarak da düşünebilirsiniz.

📌Kıbrıs VIP Turlar Nasıldır?

Kıbrıs içerisinde turların oldukça farklı sektörlerde ve çeşitlilik ile sunulduğunu söyleyebilmek mümkündür. Lüks turlar için de Kıbrıs VIP turlar düzenlenmektedir. Peki bu turlar hangileridir ve nasıl veriliyor? Bunların cevapları sitemizde mevcuttur.

📌Kıbrıs VIP Turlar Nasıl Veriliyor?

Sizler için bu Kıbrıs VIP turlar hakkında nasıl verildiği, hangi seçeneklerde VIP kategorisinden yararlanılabildiğini inceledik. Sitemize giriş yaparak bu VIP turlar hakkındaki en detaylı bilgilere çok rahat bir şekilde erişimlerinizi sağlayabileceğinizi de belirtebiliyoruz.

📌Kıbrıs VIP Turlarda Araç Seçenekleri Nelerdir?

Araç seçenekleri VIP turların en önemli özellikleri arasındadır. Çeşitli araçlar arasında tercih yapma şansı sunulmaktadır. Peki bu Kıbrıs VIP turlarda araç seçenekleri hangileridir? Turu düzenleyen taraf tarafından belirlenen bu araç seçeneklerini sizler için bir liste halinde sıraladık. Buradan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

📌Kıbrıs VIP Turların Fiyatları Nasıldır?

Ekstra olarak bir de Kıbrıs VIP turların fiyatları hakkında bir değerlendirme yaptık. Bu değerlendirmelerimizin sonucunda da bu fiyatların tur şirketlerine bağlı olarak nasıl değiştiğini görebileceksiniz. Tüm tur şirketlerine ait fiyatları sitemizde konumlandırmış bulunmaktayız.

Kıbrıs Vip Konaklama

İntikal işlemi ya da ada içi ulaşım işlemi gerçekleştikten sonra, tur programına katılım sağlamadan önce, elbette konaklama hizmetlerine de ihtiyaç duyacaksınız. Bu konuda da sizlere gereken her türlü desteği, kusursuz bir şekilde sağlamaktayız. Kıbrıs vip konaklama hizmeti konusunda da, gereken desteği kusursuz bir şekilde alacağınızı göreceksiniz. En konforlu otellerde, en lüks otellerde konaklamanız için, gereken rezervasyon ve tahsis işlemleri gerçekleştirilecektir. Hiç endişe duymanıza gerek yoktur. İrtibata geçmeniz yeterlidir. Beklentinizi iletmeniz yeterlidir. Sessizlik, sakinlik, huzur, kalite, vip anlayışı kapsamında, sizlere tavsiye edeceğimiz, vip statüsünde yer alan konaklama tesisleri, oteller bulunmaktadır. Ulaşım hizmetleri ile birlikte ayarlanacak, karşılıklı görüşerek mutabık kaldığımız otellere, intikali sağlanacak ve istirahat etmeniz gerçekleştirilecektir.

Kıbrıs Özel Tekne Turu

Konaklama ihtiyacı da giderildikten sonra, Kıbrıs vip turlar anlayışında, yine sizin tatil planınıza göre, tekne turu faaliyetlerini gerçekleştirmek konusunda mutabık kalacağız. Arzu etmeniz durumunda, Kıbrıs özel tekne turu faaliyetlerine katılım sağlayabilirsiniz. Burada yine sizin tercihiniz belirleyici olacaktır. Kaç kişi tatil geçirmek istediğiniz belirleyicidir. Nasıl bir tatil geçirmek istediğiniz belirleyicidir. Vip anlayışında beklentileriniz belirleyici olacaktır.

Her kesime hitap edecek şekilde, özel tekne kiralama hizmetlerinde, sizlere gereken desteği kusursuz bir şekilde sağlayacağız. Arzu etmeniz ve yeterliliğe sahip olmanız durumunda, personelsiz, vip tekne kiralama işlemleri konusunda, gereken desteği alacağınızı göreceksiniz. Arzu etmeniz ya da yeterli şartlara sahip olmamanız durumunda, personel nezaretinde, vip tekne kiralama, özel tekne kiralama hizmeti konusunda da, yine sizlere gereken desteği sağlayacağız. Size özel, sizin beklenti zevklerinize özel, bir tur programı hazırlayacağımızdan da emin olabilirsiniz.

Kıbrıs Özel Etkinlikler

Kıbrıs vip turlar anlayışının bir diğer parçasını da, Kıbrıs özel etkinlikler meydana getirecektir. Burada, daha farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Doğa yürüyüşleri, tarihi dokular, tarihi yerler, müzeler, katedraller, kiliseler ve benzeri alanlara yönelik düzenleyeceğimiz faaliyetlere katılım sağlayabilirsiniz.

Muhteşem plajlara yönelik tur faaliyetleri ve etkinliklerde yer alabilirsiniz. Doğa sporları, su sporları, su altı sporları, dalış hizmetleri gibi konularda, belirlenmiş paketlerden yararlanabilirsiniz. Her biri vip statüsünde gerçekleşecektir. Adrenalin meraklısı iseniz, maceracı bir yapıya sahip bulunuyor iseniz, yine özel programlara, vip statüsünde yer alan programlara, etkinliklere, faaliyetlere katılım sağlamanız gerçekleşecektir. Rezervasyon sistemini, elbette sizlere tavsiye etmekteyiz.

Önce hayalinizi bize bildirin. Önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde planladığınız tatil hakkında, bize bilgi verin. Siz hayal edin, biz gerçeğe dönüştürelim. Kaliteden ödün vermeden, muhteşem bir tatil geçirmenizi sağlayalım. Tatilin sona ermesi ile birlikte, yine sizleri özel ve konforlu araçlar ile uğurlayalım ve bir daha görüşmek üzere, müşteri memnuniyetlerini elde edelim. Bizim ile irtibata geçmeniz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde tüm hizmetlerden, vip statüsünde yararlanmanız anlamına gelecektir.