Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne geldiğinizde, eşsiz bir tatil geçirmeyi planlıyor iseniz, tekne turu ya da yat turu faaliyetlerine de katılmanız tavsiye edilecektir. Özellik ile konforlu, rahat, sessiz, sakin, huzurlu bir tur planınız bulunuyor ise, mutlaka Kıbrıs yat turu faaliyetlerine katılmanız ya da incelemeniz veya rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilecektir. Tekne turu anlayışına göre, daha nezih, daha kaliteli, daha sessiz, daha konforlu ortamlarda Kıbrıs adasının sahil şeridini gezebilirsiniz. Beklentinize uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. Tecrübeli personeller eşliğinde, lüks ve konforlu yatlarda unutulmaz bir deneyim elde edebilirsiniz.

Kıbrıs Yat Turunda Faaliyetler

Aslında net olarak Kıbrıs yat turunda faaliyetler şeklinde bir ifadenin kullanılması gerçekçi olmayacaktır. Ancak sizlere genel ifadelerden ya da aktivitelerden bahsetmek mümkündür. Eşsiz bir seyahat planının, gezi planının yapacağınız plana uygun olduğunu unutmamalısınız. Tatilinizde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki tatilinizde en güzel günü geçireceksiniz. Ucuz bir teknede planlama yapmayacaksınız. Konforlu bir gün yaşadığınızın ya da yaşayacağınızın farkına varacaksınız.

Çok güzel tatil anıları biriktireceksiniz. Neşe ve eğlence içerisinde, konfordan ödün vermeden yat turu faaliyetlerine katılacaksınız. Ayrıca sistem içerisine dahil olan dayanılmaz lezzetler ile tanışacaksınız. Geleneksel lezzetlerin tadına varacaksınız.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin emsalsiz tatlarını göreceksiniz. Özel tur anlayışında özel olarak karşılanacak ve ilgi göreceksiniz. Elit, rahat, konforlu bir organizasyona katılmış olacaksınız. Bu faaliyetler en fazla aileler tarafından tercih edilmek ile birlikte, bir turda maksimum 20 ya da 25 kişinin bulunduğunu görebilirsiniz. Elbette bireysel olarak tur hizmeti alma, yat turu hizmeti alma hakkınızda bulunacaktır.

📌Kıbrıs Yat Turları Lüx müdür?

Yat dendiğinde akla hemen hemen lüx ve konfor kavramları gelmektedir. Kıbrıs yat turu lüx seçenekleri ile bu kavramın karşılığını alabilmeniz mümkündür. Özel yat turu seçenekleri sizlerin ve sevdiklerinizin beraber özel anlar geçirebilmeniz için hizmet seçeneklerini sunmaktadır. Bu hizmet seçenekleri hakkında iletişim adresleri üzerinden daha öncesinde bilgi alarak fikir sahibi olabilmeniz mümkündür.

📌Kıbrıs Yat Turunda Ekstra Hizmetler Mevcut mudur?

Yat turları içerisinde belirli standart hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Bu hizmet seçeneklerinin haricinde ekstra olarak faydalanabileceğiniz hizmetlerde yer almaktadır. Dalış yapabilmeniz veya paraşüt sörfü gibi seçenekler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra köpük partilerinin gerçekleşmesi için daha öncesinde bir organizasyon için bilgi alabilmeniz ise beraberinde mümkündür. Kıbrıs yat turunda ekstra hizmetlerden bu sayede faydalanılabilmektedir.

📌Özel Yat Turlarının Bir Saati Var mıdır?

Özel yat turları kişilere veya gruplara özel olarak tahsis edilmekte olan bir hizmet seçeneğidir. Yat turlarında daha öncesinde iletişim seçenekleri üzerinden iletişim kurmanız dahilinde dilediğiniz saatler için bilgi alabilmeniz mümkündür. Özel yat turlarının bir saati sizlere özel olarak ayarlanabilmektedir.

Kıbrıs Yat Turu Seçenekleri

Peki hangi seçenekler karşınıza çıkacaktır? Kıbrıs yat turu seçenekleri anlayışında neler bulunmaktadır? Öncelik fiyat olarak karşınıza çıkacaktır. Bu tur kişi başı anlayışı ile ücretlendirilmektedir ve 1 günlük faaliyetler kapsamında gerçekleştirilmekte ve konfordan ödün verilmemektedir. Diğer seçenek karşınıza, delüx limitsiz yat turu olarak çıkacaktır. Diğer seçeneğe göre daha konforlu, daha geniş içerikli bir tur anlayışını temsil edecektir.

Kıbrıs Yat Turunda Fiyatlar

Elbette emsalsiz bir tur planlıyor iseniz, bunun bir ekonomik bedeli olacaktır. Ancak zannettiğiniz aksine, Kıbrıs yat turunda fiyatlar astronomik rakamlardan meydana gelmemektedir. Tercihinizde delüx yat turu seçeneğinden yana olur ise, burada kişi başı fiyatların yaklaşık 39 euro civarında başladığını görebilirsiniz. Limitsiz alkol şeklinde düzenlenmiş, delüx yat turunu tercih etmeniz durumunda ise, karşınıza kişi başı 49 euro civarında bir fiyat çıkacaktır. Fiyatın içerisine her türlü şeyin dahil olduğunu söylemek mümkündür.

Kıbrıs Yat Turuna Dahil Olan Giderler

Kıbrıs yat turu konusunda karar verdikten sonra, ödeyeceğiniz seçim ücretinin içerisine, elbette dahil olan giderler bulunmaktadır. Kıbrıs yat turuna dahil olan giderler kişi başı yat turu bedeli dahildir. Yemek dahil olarak karşınıza çıkacaktır. Delüx yat turu tercihinde bulunmanız durumunda, yemek anlayışında geleneksel Türk yemeklerini ve salatalarını, en az 10 farklı seçenek ile göreceksiniz. Kömürlü ızgara seçeneğinden, çupra seçeneğinden, özel terbiyeli tavuk suyu seçeneğinden ya da kuzu şiş gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Buz üzerinde mevsim meyveleri servisinin yapıldığını göreceksiniz. Yat turu tercihinde alabileceğiniz seçeneklerin içerisinde, içeceklerin fiyata dahil olmadığını göreceksiniz. Limitsiz şeklinde düzenlenmiş, delüx yat turunu tercih etmeniz halinde, aynı menü içerisine ya da yaklaşık menü içerisine limitsiz bira ve şarap ikramının yapıldığını göreceksiniz.

Kıbrıs Yat Turu Zamanlar

Hangi saatler arasında düzenlenmektedir? Kıbrıs yat turu zamanlar anlayışında neler geçerlidir? Bakıldığında 10:00 ile 18:00 saatleri arasında düzenlenen turların bulunduğunu göreceksiniz. Ayrıca gün batımı turu şeklinde bir faaliyeti tercih etmeniz durumunda, farklı bir zaman dilimi ile karşılaşacaksınız. Böyle bir uygulamada Kıbrıs yat turu anlayışında zaman dilimi, 17:30 ile 23:00 saatleri arasında olabilmektedir. Gün batımını seyretme avantajına sahip olabileceğiniz çok çok özel bir etkinlik olduğunu göreceksiniz.

Tüm bu seçeneklerin dışında, arzu etmeniz durumunda, yat turunda gecelemeli yani konaklamalı seçeneklerin olduğunu da görebilirsiniz. Elbette tercih size kalmış olmak ile birlikte, böyle bir hizmette siz karşısına konaklama bedelinin de farklı ücretler ile çıkacağını göreceksiniz. Son olarak kiralama bedelinin de gündeme geldiğini, yat kiralama anlayışının da gündeme geldiğini belirtmek gerekecektir.