Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, bildiğiniz üzere, Türkiye’ye oldukça yakın mesafede bulunmaktadır. Bu ülkeye, ada ülkesine, Akdeniz ülkesine gitmeyi düşünüyor iseniz, günü birlik Kıbrıs turu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı gün içerisinde Türkiye’den uçak ile Ercan Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Aynı gün içerisinde Türkiye’den, denizyolu taşımacılığı ile Mersin, Taşucu, Alanya feribot seferlerini kullanabilirsiniz. Girne Tekne Turu Üstelik nereye gideceğinizi, günlük nasıl bir tatil planı yapacağını bilmiyor iseniz, düzenlenen günü birlik turlara katılım sağlamanız da mümkün olacaktır.
Bize 7/24 Yazabilirsiniz

Kıbrıs Günü Birlik Tur Hizmetleri

Kıbrıs’ta farklı kesimlere hitap edecek şekilde, farklı etkinliklerin düzenlendiği görülecektir. Bu etkinliklerden bir tanesi Kıbrıs günü birlik tur hizmetleri olacaktır. Gün içerisinde tercihinize göre düzenlenmiş tekne turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Bu sayede Kıbrıs’ın bütün plajlarını, sahillerini, kumsallarını, denizlerini görebilirsiniz. Doyasıya eğlenebilir, güzel bir gün, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arzu etmeniz durumunda düzenlenen bu tekne turlarının dışında, kendiniz günü birlik tekne kiralama, yat kiralama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Dolu dolu bir gün geçirebilir, hemen akşamında, yeniden havayolu taşımacılığı ya da yeniden denizyolu taşımacılığı ile Türkiye’ye dönebilirsiniz.

📌Günü Birlik Kıbrıs Turunda Kıbrısa Özel Tatlar Var mı

Tekne turu esnasında zamanın geçmesi ile acıktığınızda sizlere Kıbrısa özel lezzet seçenekleri sunulmaktadır. Bu sayede tur esnasında yeni yerler görürken bir diğer yandan yeni lezzetler ile tanışabilmeniz mümkün bir seçenek olmaktadır. Günü birlik Kıbrıs turunda Kıbrısa özel tatlar geniş bir açık büfe veya alakart standartları ile sizlere sunulmaktadır.

📌Günü Birlik Tekne Turunda Wi-fi İmkanı Var mı

Tekne turu esnasında çekmiş olduğunuz hikayelerinizi veya fotoğraflarınızı anlık bir şekilde paylaşabilmeniz için sizlere wi-fi imkanı verilmektedir. Günü birlik Kıbrıs tekne turunda wi-fi imkanı ile sosyal medyanızdan uzak kalmanız gerekmemektedir.

📌Günü Birlik Özel Tekne Kiralayabilir miyim

Günü birlik Kıbrıs tur seçeneklerinin haricinde sizlerin özel tekne kiralayabilmenize olanak verilmektedir. Kiralayacağınız tekne ile gezi tamamen sizin dilediğiniz şekilde ilerlemektedir. Tur içerisindeki gezi programına sabit kalmak yerine kendiniz ve sevdikleriniz için kiralayacağınız tekne ile koylarda dilediğiniz gibi zamana geçirebilirsiniz. Günü birlik özel tekne kiralamanız önemli bir ayrıcalık sunmaktadır.

Kıbrıs Günü Birlik Tur Fiyatları

Böyle bir etkinliği gündeme getirmeyi düşünüyor iseniz, günü birlik Kıbrıs turu satın almak istiyor iseniz, fiyatlar konusunda da, kişilere, gruplara, beklentilere göre farklı anlayışların geçerli olduğunu bilmelisiniz. Kıbrıs günü birlik tur fiyatları anlayışında, klasik standart tekne turu gezisinin, kişi başı maliyetinin, 80 Türk lirası civarında bulunduğunu göreceksiniz. Üstelik bu fiyatın içerisine öğle yemeği ile birlikte, 1 adet içki alkollü ya da alkolsüz içki fiyatı da dahil durumda bulunmaktadır. Daha geniş içerikli bir tur faaliyetini düşünmeniz durumunda, 35 euro ile 50 euro aralığında kişi başı bedellerin bulunduğunu göreceksiniz. 50 euro civarına çıkmanız durumunda, böyle bir anlayışın içerisinde alkollü ya da alkolsüz içki içecek konusunda, sınırsız anlayış geçerlidir. Yemeklerin yanına klasik ızgara balık ve benzeri yemeklerin yanına, salata ve sezona ya da mevsimine uygun meyve servisinin yapıldığını da göreceksiniz. Tüm bu seçeneklerin dışında, bahsedildiği gibi yat kiralama hizmetini de gündeme getirmeniz mümkün olacaktır.

Kıbrıs Günü Birlik Turlara Kaç Kişi Katılabilirim?

Bu konuda tur düzenleyen işletmeler açısından, farklı uygulamaların gündeme getirildiğini bilmelisiniz. Kıbrıs günü birlik turlara kaç kişi katılabilirim? İstediğiniz sayıda katılım sağlayabilirsiniz. Çiftler için düzenlenen uygun fiyatlı turlar bulunmaktadır. Büyük gruplar, kalabalık gruplar için düzenlenmiş uygun fiyatlı turlar bulunmaktadır. Çocuklar için düzenlenmiş ayrı ve uygun tur seçeneklerinin bulunduğu görülecektir. Balayı geçirmek amacıyla Kıbrıs’a gelen çiftler için düzenlenmiş, çok özel günü birlik tur faaliyetlerinin bulunduğu görülmektedir. Bunun ile birlikte, ekstra tanımlamalar yapılmıştır. Maceracı gruplar ya da kişiler için, saklı hazineleri görmek isteyen kişiler ya da gruplar için düzenlenmiş, farklı farklı tur seçeneklerinin bulunduğu da görülecektir.

Kıbrıs Günü Birlik Turlarda Görülecek Etkinlikler

Sadece teknelere bilinmesi ve denizin gezilmesi, limanların plajları görülmesi, konaklanması, yüzme, deniz, kum, güneş ekseninde hareket edilmesi mümkün değildir. Farklı uygulamaların da gündeme getirildiği görülecektir. Günü birlik Kıbrıs turu anlayışının içerisinde, tüm bunlara ilave olarak, etkinliklerin, faaliyetlerin düzenlendiğini de görebilirsiniz. Kıbrıs günü birlik turlarda görülecek etkinlikler yine sizlerin beklentilerine ve anlayışlarına bırakılmıştır.

Standart sıradan bir tekne turuna katılım sağlayabilirsiniz. Standart olması, sıradan olması, sizi aldatmasın. Ada ülkesinin bütün plajlarını sahillerini göreceksiniz. Bunun dışında farklı, adrenalin yüklü etkinliklere de katılım sağlamanız mümkün olacaktır.

Dalış turizmine yönelik etkinliklerin de tur programına dahil edildiğini görebilirsiniz. Şnorkelle dalış etkinliklerine ya da tüplü dalış etkinliklerine katılabilirsiniz.

Daha fazla heyecan arıyor iseniz, tur etkinliklerine dahil edilmiş, deniz paraşütü faaliyetlerine ya da yamaç paraşütü faaliyetlerine katılabilirsiniz.

Sörf ilginizi çekiyor ise, rüzgar sörfü faaliyetlerinde yer alma şansına ya da ayakta kürekli sörf faaliyetlerinde yer alma şansına da sahip olduğunuzu göreceksiniz. Elbette değişmez eğlenceli aktivitelerden bir tanesi de, uçurtma sörfü olacaktır.

Farklı su sporları etkinlikleri düzenlenmekte, bunun haricinde hız teknesi turlarının da, gerçeğe dönüştürüldüğü görülebilmektedir.

Tüm bu hizmetleri klasik gruplar ya da çiftler halindeki turlardan almanızın yanında, tekne kiralama hizmetini, yat kiralama hizmetini gerçekleştirmeniz mümkündür. Günü birlik tekne kiralama, günü birlik yat kiralama, daha konforlu, daha kaliteli, daha elit bir günü birlik tatil planı yapma avantajına da sahip olabilirsiniz. Burada belirleyici olan sadece günü birlik Kıbrıs turu için ayıracağınız bütçe olacaktır.