Bu sene tatil planlarınızda eşsiz güzellikleri görmek istiyor iseniz, Kıbrıs’ı mutlaka programınıza almanız tavsiye edilecektir. Eşsiz güzellik anlayışında sadece denizin ve kumsalın, güneşin tadına varmayacaksınız. Aynı zamanda birbirinden muhteşem yapıtların yer aldığı tarihi doku ile de buluşacaksınız. Arzu etmeniz durumunda, Kıbrıs’ın tüm güzelliklerini dışarıdan, Kıbrıs gündüz tekne turu ile görebilirsiniz.
Bize 7/24 Yazabilirsiniz
Etkinliklere katılmanız, tekne turu etkinlikleri ile birlikte, daha güzel, daha eğlenceli, daha nezih bir ortamda bulunmanız mümkün olacaktır. Sadece tekne turu almak amacıyla bizler ile irtibata geçmeniz, sitemiz üzerinden ihtiyaç duymanız halinde rezervasyon yapmanız yeterlidir. Bu muhteşem ada ülkesinin tüm güzelliklerini deniz üzerinden görmek istiyor iseniz, bu muhteşem adanın tadını doyasıya yaşamak istiyor iseniz, bize ulaşmanız yeterlidir.

Kıbrıs’ta Muhteşem Bir Tekne Turuna Ne Dersiniz?

Sadece vakit ayırmanız, birkaç dakika vakit ayırıp, sitemizi inceleyip, dikkatli bir şekilde okumanız yeterlidir. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde, tekne turunda ne yapabilirsiniz? Hangi etkinliklerden yararlanabilirsiniz? Tüm soruların karşılığını bulacaksınız. Müşteri hizmetlerimize ulaşmanız, bizim ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Önce ne yapmak istediğinize karar verin, önce nasıl bir tatil planı düşündüğünüzü hayal edin. Girne Tekne Turu Hayallerinizi Kıbrıs’ta gerçeğe dönüştürmek için, bizim ile görüşmeniz, sitemiz üzerinden irtibata geçmeniz yeterlidir.

📌Kıbrıs Tekne Turu Alanına Nasıl Ulaşabilirim

Tekne turunun başladığı alana ulaşım konusunda sorun yaşamanız söz konusu değildir. Kıbrıs tekne turu alanına ulaşım konusunda sunulmakta olan transfer hizmet seçeneği bulunmaktadır. Transfer hizmeti ile yer alan özel araç seçenekleri sizi otelinizden almakta ve sonrasında ise tekne turunun başladığı alana götürmektedir. Bu sayede sizlerin ulaşım konusunda sorun yaşamanız gibi bir durum söz konusu değildir.

📌Kıbrıs Gündüz Tekne Turu Ekstraları Nelerdir

Gündüz gerçekleştirilmekte tekne turu hizmetlerinde sunulmakta olan çeşitli ekstra hizmetler yer almaktadır. Kıbrıs gündüz tekne turu ekstraları öncelikli olarak dalış ve sörf gibi seçenekler olarak sunulmaktadır. Bunun beraberinde alkol ve yemek servis seçenekleri ekstra hizmetler olarak sunulmaktadır.

📌Gündüz Kıbrıs Tekne Turu Görsel Olarak Nasıldır

Gündüz Kıbrıs bölgesinde tekne turu yapıldığında koyların görsel olarak güzelliğinin daha net bir şekilde görülebilmesi mümkündür. Gündüz Kıbrıs tekne turu görsel anlamda mükemmel fotoğraf karelerinin oluşabilmesine yardımcı olmaktadır. Doğa olarak muhteşem bir görsel şölen sizleri gündüz tekne turu dahilinde beklemektedir.

Kıbrıs Gündüz Etkinlikleri

Sadece tekne üzerinde doyasıya eğlence anlayışı ile değildir. Aynı zamanda tekne turu sayesinde farklı aktivitelere de katılabilirsiniz. Ne yapmak istiyor iseniz, aklınızdan ne geçiyor ise, karşılığını bulacaksınız. Tekne turlarına katılabilirsiniz, özel etkinliklerde yer alabilirsiniz. Şnorkel ile dalış etkinliğine kayıt yaptırabilirsiniz. Tüplü dalış etkinliğine kayıt yaptırabilirsiniz. Su sporları faaliyetlerine katılabilirsiniz. Deniz paraşütü ya da yamaç paraşütü etkinliklerinde yer almanın avantajına sahip olabilirsiniz.

Su kayağı yapmak istiyor iseniz, Jet Ski ile dolaşmak istiyor iseniz bize ulaşmanız yeterlidir. Söylediğimiz gibi sadece bize ulaşın, irtibata geçin. Sitemizden her türlü hizmetin karşılığını alacaksınız. Arkadaşlarınızla Kıbrıs’ın tadını çıkarın. tekne turu faaliyetlerimiz tahmin ettiğiniz gibi, sadece çiftler için ya da adrenalin meraklıları için değildir. Bireysel tekne turu faaliyetlerinin yanında isteyenlerin, sosyal çevreleri ya da arkadaşları ile birlikte yararlanacakları turlarda, organizasyonlar da sağlanmaktadır.

Büyük gruplar için, küçük gruplar için, arkadaş çevreniz, aileleriniz, iş ortaklarınız ya da iş çalışanlarınız için muhteşem bir tur organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Adayı dışarıdan görebilir, adayı, adanın tüm sahil şeridini gün içerisinde görebilir, gezebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Denizlerde, kumsallarda, güneşin tadını çıkarmak istiyor iseniz, bu muhteşem plajların hepsini tek tek dolaşmak istiyor iseniz, bizlere ulaşın. Sitemizde rezervasyon hizmetleri sağlanmaktadır. Küçük gruplar, arkadaş çevreleri, büyük gruplar için düzenlenen tur faaliyetleri, ayrıca özel tekne turu faaliyetlerini de kapsayacaktır.

Sadece çiftler için düzenlenen tekne turları mevcuttur. Balayı etkinlikleri için düzenlenen tekne turları mevcuttur. Heyecan arayanlar, adrenalin arayanlar için düzenlenen tekne turları mevcuttur. Çocuk grupları için düzenlenen tekne turları mevcuttur. Maceracı karakterler için düzenlenen farklı ve özel tekne turları bulunmaktadır. Ayrıca saklı hazineleri görmek isteyenler için düzenlenmiş, ekstra tekne turları da bulunmaktadır.

En Uygun Fiyat İle Kıbrıs Tekne Turu

Sizlere sağlayacağımız Kıbrıs gündüz tekne turu anlayışına baktığınızda, ekonomik açıdan da tüm beklentilerin karşılığını alacaksınız. Uygun fiyatlı tekne turuna katılmak istiyor iseniz, bütçenizi sarsmadan eğlencenin maksimum seviyede yer almasını düşünüyor iseniz, sizlere müşteri hizmetlerine ulaşma mesafesinde bulunmaktayız. Hemen verdiğimiz adres ile bizlere ulaşın. Sitemiz üzerinden bizlere ulaşın ve hayalinizdeki Kıbrıs tatiline, tekne turları, gündüz tekne turları ile kavuşun.

Girne günlük tekne turları ya da diğer illeri de kapsayacak şekilde limandan başlayan tekne turları için acele edin, rezervasyon yapın, şimdiden yerinizi alın. Ayrıca erken rezervasyon sisteminin avantajlarından yararlanın. Erken rezervasyon sistemi sayesinde, daha ekonomik, daha uygun fiyatlar ile Kıbrıs’ın keyfini yaşayın, Kıbrıs’ı hissedin, adanın tüm güzelliklerinin farkına varın. Gündüzün ışıltısını, plajlara vuran ışıltıları, denizin masmavi görünümünü görebilmeniz için, sadece kendi beklenti ve bütçeniz doğrultusunda bir tür organizasyona katılmanız yeterlidir.

Yaşamak istiyor iseniz, eğlenmek istiyor iseniz, plajların keyfini çıkarmak, Kıbrıs’ın sularını görmek istiyor iseniz, özel tekne turları için irtibata geçmeniz yeterlidir. Bir telefon uzağınızda bulunmaktayız. Gereken her türlü desteği ve programı alacağınızdan emin olabilirsiniz.