Girne Tekne Turu Kıbrıs demek, sadece gündüzü doyasıya yaşamak demek değildir. Kıbrıs demek, sadece gündüz masmavi denizi, uçsuz bucaksız plajları görmek değildir. Kıbrıs demek, elbette sadece tarihi anıtlar etrafında, içerisinde dolaşmak, tarihi dokuyu teneffüs etmek değildir. Arzu etmeniz durumunda ilgi duyuyor iseniz. Kıbrıs mehtap tekne turu etkinliklerimize de katılabilirsiniz. Gece gözüyle Kıbrıs’ın ışıltısını görebilirsiniz. Kıbrıs’ın gece renkleri, gece hayatı renklerini, denizden, adanın dışından görme avantajına sahip olabilirsiniz.
Bize 7/24 Yazabilirsiniz

Mehtap Tekne Turuna Ne Dersiniz?

Kıbrıs’a tatil amacıyla geliyor iseniz, bu sene tatil planlarınızda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bulunuyor ise, bizler ile irtibata geçin. Elbette kendi planınızı aksatmayacak şekilde sizlere farklı bir etkinlik sunacağız. Kıbrıs’ı denizden gece görmek ister misiniz? Adanın ışıklarını, Limanın ışıklarını, şehrin ışıklarını, dokusunu dışarıdan bir gözde görmeyi düşünmez misiniz? Hem tekne turunun keyfine varabilir, ekstra avantajlardan yararlanabilirsiniz, hem de eğlenceli, neşeli, heyecanlı tekne turundan Kıbrıs’ın tüm sahil şeritlerini, eşsiz güzelliklerini görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Mehtap tekne turu ada çevresinde, ada plajlarında, adanın Liman kentlerinde sizleri eşsiz bir zerafete götürecektir.

📌Kıbrıs Mehtap Tekne Turunda Süre Sıkıntısı Var mı?

Mehtap tekne turu görsel bir şöleni sizlere sunmaktadır. Kıbrıs mehtap tekne turunda süre sıkıntısı yaşanmasına bundan ötürü izin verilmemektedir. Sizlerin serbest zaman içerisinde görsel güzelliğin tadını doya doya çıkarabilmenize olanak verilmektedir.

📌Kıbrıs Mehtap Turu İçin Nasıl Rezervasyon Yapabilirim

Mehtap turu için öncesinde rezervasyon yapılması tur alanında her hangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçmektedir. Bundan ötürü rezervasyon yapılması çok önemli bir husus olarak yer almaktadır. Kıbrıs mehtap turu için rezervasyon işlemlerinin ise yer alan iletişim seçenekleri üzerinden yapılabilmesi mümkündür. Rezervasyon sayesinde sizin kişi sayısına göre daha öncesinde yeriniz ayrılmaktadır.

📌Kıbrıs Mehtap Turunda Yemek ve Eğlence Var mıdır?

Kıbrıs mehtap tekne turunda yemek ve eğlence imkanı tur içerisindeki tüm kişiler için sağlanmaktadır. Yemek servisi için özel bir zaman dilimi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yer almakta olan müzik ise gün boyu çeşitli alternatif seçenekleri ile sizlere eşlik etmektedir. Bu sayede sizin eğlenebilmenize her zaman yardımcı olmaktadır.

Mehtap Turu İçin Acele Edin

Kıbrıs tatil planlarınızın içerisine, tekne turlarını da dahil etmeyi düşünüyor iseniz, hemen bizim ile irtibata geçin. Rezervasyon sisteminden ve avantajlarından yararlanın. Tekne turu, mehtap tekne turu için yapacağınız ön rezervasyon işlemi, daha planlı bir şekilde, daha eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde tatil anlayışını temsil edecektir. Acele edin, fırsatları kaçırmayın. İletişim bölümümüzü değerlendirin bizlere ulaşın. Sizin için en uygun tatil planını hazırlayalım.

Sizler için en uygun Kıbrıs tatili planı içerisine Mehtap tekne turu etkinliklerini de dahil edelim. En uygun fiyatlar ile tekne turu, işletmemiz, sitemiz üzerinden irtibata geçmeniz ile birlikte, mehtap tekne turu anlayışında en uygun fiyatların sizlere sunulacağından emin olabilirsiniz. Her türlü giderleriniz dahil sistemler anlayışı çalışmaktadır. Sadece bizim ile irtibata geçmeniz, turu planlamanız anlamına gelecektir. Alınacağınız tekne ile müthiş bir görsel şölene hazırlanacaksınız.

Ayrıca yeme içme ve benzeri ikramlarında teknede verildiğini göreceksiniz. Her şey dahil sisteminden yararlanmanın avantajlarını, sitemiz üzerinden elde edebilirsiniz. İstediğiniz bölgeden alınmanız, istediğiniz bölgeye tur faaliyetleri sonunda bırakılmanız da mümkün olacaktır. Bir paket halinde sizlere en uygun fiyatları sunmak konusunda kararlı davranmaktayız. Adada düzenlenecek turlarda, en nitelikli, en elit, en uygun fiyatlı mehtap tur faaliyetlerini sizlere sunmaktayız.

Kıbrıs Mehtap Turu Neleri Kapsıyor?

Elbette araştırıyor, elbette merak ediyor olabilirsiniz. Sizlere bir paket halinde sunmuş olduğumuz mehtap turu, sadece tekne ile alınmanız ve istediğiniz plan dahilinde bir organizasyona dahil olmanız anlamına gelmeyecektir. Sizlere sunmuş olduğumuz fiyat bir paket halinde karşınıza çıkarılmaktadır. Sistemli bir çalışmadan bahsedilmektedir. Konakladığınız otellerden alınacaksınız, tekne turunun başlayacağı limana getirileceksiniz. Lüks ve konforlu araçlar ile kara ulaşımı sağlandıktan ve tekneye ulaştıktan sonra, kısa bir tanıtım toplantısı, tanışma toplantısı düzenlenecektir.

Gerekli ön hazırlıkların kısa bir süre içerisinde tamamlanması ile birlikte, tekne turumuz başlayacaktır. Sizlere tur ücreti dahil olacak şekilde bir seçenek sunmaktayız. Ayrıca tahmin ettiğiniz gibi ikramlarımız da sizleri beklemektedir. Yeme içme ikramının yanında, alkollü içki ikramı ya da alkolsüz içki ikramı da bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz tekne tur faaliyetine göre, tabii ki sizlere bırakılmaktadır. Ne istiyor iseniz, ne arzuluyor iseniz, ne hayal ediyor iseniz, mehtap tur etkinliklerinde sizlerin karşısına çıkacaktır. Sadece iletişime geçmeniz yeterlidir. Müthiş bir Kıbrıs tatili planlıyor iseniz, sadece gündüzleri değerlendirmek zorunda değilsiniz. Kıbrıs mehtap tekne turu anlayışı ile günün ışıltısını yaşadığınız Kıbrıs’ın gece zevkini de yaşayabilirsiniz.

Adayı dışarıdan görme, ada ışıklarının ışıltısını, eğlence hayatını dışarıdan görme avantajına sahip olacaksınız. Müzik eşliğinde neşeli bir ortamda, nezih bir ortamda, kaliteli bir şekilde gece tekne turu anlayışının tüm özelliklerine sahip olacaksınız. Her zaman söylediğimiz gibi, tüm bu hizmetlerde kaliteden ödün verilmeyecek, tüm bu hizmetlerde ekonomik bedeller sizlerin karşısına çıkarılacaktır. Tekne turu faaliyetinin sona ermesi ile birlikte, yine sistemli bir çalışma devreye girecektir. Tekneden ayrıldığınız andan itibaren, konakladığınız mekanlara kadar, lüks ve konforlu araçlar ile karayolu intikaliniz, ada içi taşımacılık intikaliniz sağlanacaktır.