Tekne turu faaliyeti Kıbrıs’ta sadece gruplar ya da aileler için veya iş ortamları için meydana getirilmemektedir. Elbette arzu edenler, kendi kişisel beklentileri doğrultusunda, Kıbrıs özel tekne turu faaliyetlerinden de yararlanabilir. Tekne turu faaliyetleri arzu edenler için tekne kiralama, arzu edenler için tur faaliyetine katılım şeklinde kendini gösterecektir. Tekne turu ile aktivitelere katılım, özel tekne turu anlayışı sadece tekne ile Kıbrıs sahilleri gezmeniz anlamına gelmemektedir. Elbette sahilleri göreceksiniz, elbette ünlü plajları göreceksiniz, elbette eşsiz kumsalların tadına varacaksınız.

Fakat bahsettiğimiz gibi, sadece bunlar ile sınırlı kalmayacaktır. Özel tekne turu faaliyetlerinde, farklı açık hava aktiviteleri ve benzer olaylarda sizleri beklemektedir. İsteyenler doğrudan klasik tekne turlarına, özel tekne turlarına katılabilir. İsteyenler tekne kiralama hizmetinden yararlanabilir. İsteyenler özel tekne turu anlayışında su sporlarına yönelik faaliyetlerde bulunabilir.

Tüplü dalış tekne turu etkinliklerine katılım, şnorkel ile dalış tekne tur etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz. Balıkçı tekneleri ile düzenlenen tekne turlarında yer alabilirsiniz. Hız teknesi turlarına katılım sağlamanız mümkün olacaktır. Denizaltı turları, su sporları turları, deniz paraşütü etkinlikleri gibi tüm faaliyetlere de hazırlanmış özel tekne turları bulunmaktadır.

Kıbrıs Tekne Kiralama

Tekne turu anlayışı ya da özel tekne turu anlayışı, sadece bir grup ile ya da belirli bir sayıdaki bireyler ile tekne turu faaliyetlere katılım sağlamanız olarak düşünülmemelidir. Arzu etmeniz durumunda, beklentilerinize ya da tatil anlayışına göre tekne kiralama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Gruplar için, bireyler için, aileler için, çocuklar için olacak şekilde farklı farklı programlar bulunmaktadır.

Tekne kiralama hizmetinde sizlere konaklamalı, konaklamasız, geceli ya da gecesiz anlayış ile hizmet verilmektedir. Limandan teslim sistemi ya da uygulaması geçerli durumda bulunacaktır. Kiralayacağınız tekne, ekonomik fiyatlar ile sunulacaktır. Kiralayacağınız özel teknede, çıkacağınız özel tekne turunda her türlü ihtiyacınızın giderildiğini göreceksiniz. Ne arar iseniz, ne ister iseniz, nasıl bir konfor düşünüyor iseniz karşılığını özel tekne turu ya da tekne kiralama faaliyetlerinde alacaksınız.

📌Kıbrıs Özel Tekne Turu İçin Rezervasyon Ayrıcalıkları Nelerdir

Kişiye veya gruplara özel olarak sunulmakta olan özel tekne turu seçenekleri için rezervasyon imkanı verilmektedir. Bu sayede ise talep edilmekte olan zaman dilimi içerisinde tekne rezervasyon ederek dilediğiniz şekilde zaman geçirebilmeniz için sizlere yardımcı olmaktadır. Rezervasyon için ise yer alan iletişim seçeneklerini kullanabilmeniz mümkündür. Kıbrıs özel tekne turu için rezervasyon ayrıcalıkları sizlere dilediğiniz zaman dilimleri içerisinde tekne kiralama imkanı vermektedir.

📌Özel Kıbrıs Tekne Turlarında Parti Verilebilir mi?

Özel tekne turları içerisinde gezinti yapmak gibi bir zorunluluk söz konusu değildir. Özel Kıbrıs tekne turlarında parti verilebilmesi veya özel günlerin organize edilebilmesi mümkün bir seçenektir. Bu ve bunun gibi etkinlik seçenekleri için öncesinde iletişim seçenekleri üzerinden irtibat kurulması yeterli olmaktadır.

📌Kıbrıs Özel Tekne Turları Alanına Nasıl Ulaşabilirim

Tekne turlarının başladığı alana ulaşabilmeniz için sizlere sunulmakta olan transfer hizmeti yer almaktadır. Transfer hizmeti sizi otelinizden almakta ve turların başlangıç alanına kadar ulaştırma imkanını vermektedir. Kıbrıs özel tekne turları alanına ulaşım bu sayede sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Kıbrıs Özel Tekne Turunu En Uygun Fiyatlar İle Alın

Araştırmanıza, farklı firmalara da ulaşmanıza gerek yoktur. Alacağınız hizmet üç aşağı beş yukarı aynı standartlarda bulunacaktır. Nedir bu hizmetler? Konakladığınız yerden alınacaksınız, Liman bölgesine getirileceksiniz. Özel tekne turuna katılım sağlayacağınız tekneye yerleşmeniz, ulaşmanız sağlanacaktır. İkramlar ile karşılaşacaksınız. Sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyon işlemi ile birlikte, tüm bu ayrıcalıkların yanına muhteşem bir eğlence ve program dahil edilecektir. İstediğimiz menü üzerinden hareket edeceksiniz. İster iseniz, alkollü alkolsüz içecek ikramları ile karşılaşacaksınız. Konakladığınız yerlerden, güler yüzlü personeller tarafından lüks ve konforlu araçlar ile alınacaksınız. Limana getirileceksiniz. Yine sıcak, samimi, içten personeller tarafından limanda karşılanacaksınız. Tekneye yerleştirilecek ve ağırlanmaya başlayacaksınız. Eğlence, maksimum heyecan ve maksimum etkinlik şeklinde bir program ile karşılaştığınızı göreceksiniz.

Kıbrıs Özel Tekne Turu İçin Rezervasyonda Geç Kalmayın

Daha uygun fiyatlar ile planlı, programlı bir şekilde özel tekne turu yapmayı amaç ya da tarz olarak düşünmelisiniz. Sadece sitemizden müşteri hizmetlerine ulaşmanız yeterlidir. Bizim ile irtibata geçtiğinizde, öncelikli olarak sizlerden beklentileriniz alınacaktır. Özel tekne turundan beklentiniz nedir? Kaç kişi katılacaksınız? Grup halinde mi geleceksiniz? Aileniz ile mi bir tekne turu planlıyorsunuz bireysel olarak mı özel tekne turu faaliyetini düşünüyorsunuz? Tüm bu beklentileriniz alınacaktır. İntikal zamanınız öğrenilecek, adaya nasıl ulaşacağınız hakkında bilgi sahibi olunacaktır.

Eğer adada bulunuyor iseniz, konakladığınız otel bilgileri alınacaktır. Size göre, sizin programınıza ya da müsaitlik durumunuza göre özel tekne turu faaliyeti planlanacak ve tarafınızca ortak bir karar verilecektir. Tüm bu görüşmeler rezervasyon sistemi içerisinde gerçekleştirilir. Acele edin, hemen sitemiz üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşın. Erken rezervasyon avantajlarından, ekonomik fiyatlardan faydalanın. Kıbrıs özel tekne turu için, tekne turuna ait tüm etkinlikler için, hayal dünyanızı süsleyecek gezi programı için bize ulaşmanız, bizim ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Ekonomik açısından, fiyat açısından düşünmenize gerek yoktur. Her türlü ihtiyacınızın giderileceği özel tekne turları, en uygun fiyatlar ile en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Zamanı belirleyin, geleceğiniz zamanı bildirin. Aklınızdaki, hayalinizdeki tekne turunu önce düşünün, sonra bize anlatın, biz gerçeğe dönüştürelim.