Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelecek iseniz ya da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunuyor iseniz tavsiyemiz, mutlaka Kıbrıs tekne turu faaliyetlerine de katılmanız olacaktır. Kıbrıs adasına ait muhteşem manzarayı denizden görmek istiyor iseniz, Akdeniz mutfağının, Türk mutfağının eşsiz lezzetleri ile tanışmak istiyor iseniz, özel yat turu, grup tekne turları gibi hizmetlerden yararlanmanız tavsiye edilecektir. Özel konforlu tekneler ile yapacağınız turlarda, konforlu bir yatın güvertesinden sıcak bir atmosferde, uzman personel, güler yüzlü personel ile farklı seçeneklere sahip tekne turlarından yararlanabilirsiniz.

Kıbrıs Tekne Turunda Faaliyetler

Tercih etmeniz ile birlikte, tekne turu anlayışında farklı organizasyonlarında tarafınıza sunulduğunu göreceksiniz. Kıbrıs tekne turunda faaliyetler anlayışına bakıldığında, tekne turları ve su sporları gibi farklı aktivitelerin gündeme getirildiğini görebilirsiniz. Tüplü dalış sisteminin dahil olduğunu görebilirsiniz. Şnorkel ile dalış sisteminin dahil olduğu görebilirsiniz. Balıkçı tekneleri ile turlara katılabilirsiniz. Deniz paraşütü faaliyetlerine katılabilirsiniz. Yamaç paraşütü faaliyetlerine katılabilirsiniz. Ayakta kürekli sörf hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rüzgar sörfü, uçurtma sörfü gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tekne kiralama işlemini, ayrıca tur faaliyetleri kapsamında değerlendirme şansına da sahip olduğunuzu göreceksiniz.

📌Özel Kıbrıs Tekne Turları Var mıdır

Standart Kıbrıs tekne turlarını tercih etmekte istemediğiniz takdirde özel tur seçeneklerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Özel Kıbrıs tekne turları ile sadece sevdikleriniz veya arkadaşlarınız ile tekne turu hizmetinden faydalanabilmeniz mümkündür. Bunun için daha öncesinde rezervasyon yaptırabilmeniz ise mümkün bir seçenektir.

📌Kıbrıs Tekne Turu İçin Rezervasyon Yaptırmak Gerekir mi?

Katılmak istediğiniz tekne turu için daha öncesinde rezervasyon yaptırmanız sizin için büyük bir ayrıcalık sunmaktadır. Son dakika bir tur seçmeniz isteklerinizi tam anlamı ile karşılamayabilir. Bunun için öncesinde yer alan iletişim seçenekleri ile rezervasyon yaptırırken bilgi alarak buna göre seçim yapabilirsiniz. Kıbrıs tekne turu için rezervasyon bundan ötürü önem arz etmektedir.

📌Kıbrıs Tekne Turlarında Özel Etkilikler Var mı?

Kıbrıs tekne turları ile koy ve doğal güzellikler gezilmektedir. Kıbrıs tekne turlarında özel etkinlik seçeneklerinden faydalanabilmeniz ise mümkündür. Bunun için özel dalış etkinliği, rüzgar sörfü ve uçurtma sörfü gibi etkinlik seçenekleri yer almaktadır. Turlar esnasında bu etkinlik seçeneklerinden ekstra olarak faydalanabilirsiniz.

Kıbrıs Tekne Turundan Kimler Faydalanabilir?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelmiş olan herkes, Kıbrıs tekne turu faaliyetlerinden yararlanma şansına sahip olacaktır. Genel anlamda Kıbrıs tekne turundan kimden faydalanabilir? Deniz üzerinden Kıbrıs’ı görmek, Kıbrıs sahillerini görmek isteyen herkes, muhteşem deniz seyahatinden yararlanmak isteyen herkes, tekne turlarından yararlanma şansına sahiptir. Genel gruplama bazında soruyor iseniz, alacağınız karşılığın içerisinde, çiftler için uygun tekne turlarının bulunduğunu göreceksiniz. Uygun fiyatlı tekne turlarının bulunduğunu göreceksiniz. Büyük gruplar için tekne turlarının bulunduğunu göreceksiniz. Çocuklar için tekne turlarının bulunduğunu göreceksiniz. Özel etkinlikler kapsamında adrenalin meraklıları için düzenlenmiş özel tekne turlarının bulunduğunu göreceksiniz. Bunun ile birlikte, balayı etkinlikleri ya da faaliyetleri kapsamında düzenlenmiş tekne turları ile de karşılaşabilirsiniz. Ayrıca macera arayanlar için düzenlenen tekne turları yer almaktadır. Son olarak saklı hazineler anlayışında düzenlenmiş, çok çok özel tekne tur anlayışının da bulunduğunu görebilirsiniz.

Kıbrıs Tekne Turları Nereye Yapılıyor?

Elbette merak ediyor olabilirsiniz, nereleri göreceğiniz hakkında bir araştırma yapıyor olabilirsiniz. Kıbrıs tekne turları nereye yapılıyor? Ana başlıklar halinde Girne bölgesine, Lefkoşe bölgesine ve diğer şehirlere, plajlara düzenlendiğini söylemek mümkündür. Günü birlik Kıbrıs tekne turu anlayışı ya da özel yat tur anlayışını tercih etmeniz ile birlikte, Girne kıyılarını görebilirsiniz. Sahil şeridinde yer alabilirsiniz. Güneşlenme, yüzme, su sporları faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kıbrıs Tekne Turunda Yanımıza Ne Almalıyız?

Faaliyete katılmayı düşünüyor iseniz, tekne turlarından yararlanmayı düşünüyor iseniz, elbette tura katılmadan önce yanınıza almanız gereken şeyler bulunmaktadır. Kıbrıs tekne turunda yanımıza ne almalıyız? Güneş kremi almayı unutmamalısınız. Eğer yüzmeyi düşünüyor iseniz, gerekli kıyafetinizi, şort ya da mayonuzu almalısınız. Yanınıza havlu almalısınız ve etkinliklere ya da aktivitelere göre planlama yapılmış ise, şnorkel setini de almanız tavsiye edilecektir.

Kıbrıs Tekne Turunda Fiyatlar Nasıl?

En önemli konulardan ya da araştırmalardan bir tanesi de, Kıbrıs tekne turunda fiyatlar nasıl? Olarak kendini göstermektedir. Bu konuda da düşünmenize, ekonomik açıdan astronomik rakamlar ile karşılaşacağınızı aklınıza getirmenize gerek bulunmamaktadır. Oldukça düşük miktarlar ile hizmet verildiğini göreceksiniz. Kişi başı fiyat anlayışı geçerli olacaktır. Kaç kişi katıldığınız konusunda işletme ile görüşmeniz, fiyatlarda cüzi miktarda indirim almanıza neden olabilir. Ancak genel uygulamaya bakıldığında, kişi başı fiyat anlayışının 80 Türk Lirası civarından başladığını göreceksiniz. Bu fiyatın içerisine tüm gün sürecek tekne turu dahildir. Açık büfe, meze ve öğlen yemeği dahil sistemlerin bulunduğu da görülecektir.

Kıbrıs Tekne Turunda Yeme İçme Nasıl?

Kıbrıs tekne turu faaliyetine katılmanız ile birlikte, seçmeniz ile birlikte, yeme içme konusunda her Şey dahil ya da fiyata dahil sistem ile karşılaşabilirsiniz. Kıbrıs tekne turunda yeme içme nasıl? Kişi başı ücret anlayışının içerisine dahildir. Açık büfe anlayışının geçerli olduğunu göreceksiniz. Meze fiyat içerisinde, kişi başı fiyat içerisinde bulunmaktadır. Öğle yemeği fiyat içerisinde, kişi başı fiyatı içerisinde bulunmaktadır. Arzu edenlere 1 adet alkollü içki ikram edilmektedir ve fiyat içerisinde bulunmaktadır. Alkol almak istemeyenler için ise 1 adet meşrubat fiyat içerisine, kişi başı fiyat içerisine dahil durumda bulunmaktadır.