Sadece tekne turu ile değil, grupları ya da bireyler olarak tekne turu organizasyonlarında değil, arzu etmeniz durumunda, KKTC yat turu etkinliklerinde de yer alabilirsiniz. Burada da belirleyici olan nasıl bir plan hayal ediyor iseniz, nasıl bir tur ya da nasıl bir konfor hayal ediyor iseniz karşılığını alabileceğiniz, oldukça ekonomik fiyatlara sahip, geniş kapsamlı etkinlikler, faaliyetler bulunmaktadır.

KKTC Yat Turu Ayrıcalığı

Tercih etmeniz ile birlikte, KKTC yat turu ayrıcalığı anlayışına sahip olacaksınız. Daha konforlu ortamlarda, müthiş bir gezi planına sahip olacaksınız. Özel seçenekler ile karşılanacak, elit ve rahat bir tur programına dahil olacaksınız. Program içerisinde dayanılmaz lezzetler, enfes lezzetler ile karşılaşacaksınız. Neşe ve eğlence içinde bir tur organizasyonunda bulunup, farklı aktivitelere katılım sağladığınızı göreceksiniz. Bir gününüz, tercih etmeniz ile birlikte günlük yat turu anlayışında, konforlu bir şekilde geçecektir. Bu tip turların en fazla aileler tarafından, aile grupları tarafından tercih edildiği de dikkat çekmektedir.

📌KKTC Yat Turlarında Güvenlik Sorunu Yaşanır mı?

Aileniz veya sevdikleriniz ile sizlerin yat turları içerisinde zaman geçirirken olumsuz kötü davranışlar ile karşılaşmanız söz konusu değildir. KKTC yat turlarında güvenlik sorunu yaşanmasına kesin bir şekilde olanak verilmemektedir. Güvenlik zafiyeti yaşanmaması için uzman personeller çalışmaktadır. Bu sayede sizlerde sevdikleriniz ile nezih bir şekilde turun tadını çıkartabilirsiniz.

📌KKTC Özel Yatlarında Parti Organize Edebilir miyim?

Özel yat kiralama seçenekleri size ve sevdiklerinize özel anlar geçirilebilmesi konusunda yardımcı olmaktadır. KKTC özel yatlarında parti organize edilebilmesi iletişim seçenekleri üzerinden bilgi alınması ile söz konusu olabilmektedir. Bunun için öncesinde rezervasyon yaptırmanız ile beraber organizasyon oluşturabilmenize olanak verilmektedir.

📌KKTC Yat Turlarında İkram Var mıdır?

İkram tatil içerisinde en aranmakta olan özelliklerin başında yer almaktadır. KKTC yat turlarında ikram gün boyu devam etmektedir. Meyve ve sebze ikramları ile yemek esnasında veya içeceklerin yanında tur içerisinde yer alan tüm bireylere sunulmaktadır. Bunun yanı sıra ekstra yiyecek ve içecek seçeneklerinden ise talep edildiği takdirde faydalanılabilmesi mümkün kılınmaktadır. Tur esnasında tüm hizmetler sizin konforunuz için düzenlenmiş bir şekilde bulunmaktadır.

KKTC Yat Turunda Fiyatlar

Elbette en fazla merak edilen konu, KKTC yat turu anlayışında ekonomik değerlerdir. KKTC yat turunda fiyatlar yiyecek, içecek hizmetlerine göre, ikramlara göre farklı seviyelerde bulunabilmektedir. Yat turu anlayışını tercih ettiğinizde, kişi başı Euro üzerinden ücretlendirme ile karşılaşabilirsiniz. 39 Euro, 49 Euro gibi paketler bulunmaktadır. Aradaki fark içecek ikramından ve alkollü içecek ikramından kaynaklanmaktadır. Yeme içme menüsü anlayışına bakıldığında, geleneksel lezzetlerin sunulduğu salata ve ızgara çeşitleri ile birlikte, meyve sebze ikramlarının yer aldığını göreceksiniz. Daha ekonomik verilere baktığınızda, sadece bir tane içecek fiyata dahil iken, daha yüksek bedellere baktığınızda, limitsiz içki anlayışının geçerli olduğunu görebilirsiniz.

KKTC Yat Turunda Tercih Edilen Saatler

Herkesin kendi beklentileri, zevkleri, anlayışları elbette değişiklik gösterecektir. Ancak düzenlenen paketlere bakıldığında, KKTC yat turunda tercih edilen saatler anlayışının genelde 10:00 saati ile 16:00 saatleri arasında olduğu görülmektedir. Bu organizasyonun dışında bir etkinlik gündeme getirilecek ise, gün batımı turu şeklinde bir faaliyetin olduğu da görülmektedir. Buna katılım sağlamanız durumunda ise, karşınıza 17:30 ve 23:00 gibi bir zaman dilimi çıkabilir.

Gün batımı turları, klasik tur anlayışına göre farklı zaman dilimi olmak ile birlikte, ayrıca ikramlar konusunda da daha farklı servislerin yapıldığını görebilirsiniz. Elbette yeme içme anlayışı geçerli olacaktır. Bunun yanına alkollü içki ikramının farklı seçenekler ile dahil edildiğini görebilirsiniz. Tercih etmeniz, güler yüzlü, samimi, deneyimli personeller eşliğinde faaliyetlerde yer almanız anlamına gelecektir. Katılım ve iştirak sayısına baktığınızda, genelde yat turu faaliyetlerinde maksimum kişi sayısının, 25 26 civarında olduğunu göreceksiniz.

KKTC Yat Kiralama

Elbette gruplar halinde hareket etmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Elbette ki kişiye özel hizmet almayı da düşünüyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda KKTC yat turu anlayışını farklı bir boyuttan gündeme getirmeniz gerekecektir. Tercih edeceğiniz faaliyet ya da etkinlik, KKTC yat kiralama hizmeti olacaktır. Burada daha değişik bir anlayış ile karşılaşacak, bir fiyatlandırma ile karşılaştığınızı da göreceksiniz. Günübirlik kiralama, gecelik kiralama gibi farklı seçenekler karşınıza çıkacaktır. Yine kişi başı anlayışı geçerli olmak ile birlikte, kiralanacak yat anlayışının kapasitesi belirleyicidir.

10 kişilik gruplarda günübirlik yat kiralama bedeli yaklaşık 400 Euro civarından başlamaktadır. Gecelik kiralama bedelinin yine 10 kişilik grup halinde yaklaşık 830 Euro civarında başladığını söylemek mümkün olacaktır. Fakat burada dikkat çeken detay, tamamen lüks ve konforlu ve kabinli yat kiralama hizmetinin verilecek olmasıdır. Çift kişilik büyük kabin seçeneğini tercih etmeli, çift kişilik standart kabin seçeneğini tercih etmeniz gibi uygulamalar karşınıza çıkarılacaktır. Servis anlayışında alakart yiyecek ve içecek ikramlarının bulunduğu görülecektir.

Ayrıca yat kiralama işlemini gerçekleştirdiğinizde, günü birlik misafir ağırlamayı düşünüyor iseniz, ayrıca bir ücretlendirme yapılacağını bilmelisiniz ya da kendiniz kiralama işlemini yapmayı ya da kendinizi yiyecek içecek götürmeyi düşünüyor iseniz, bu konuda da bir ücret ödemeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Hangisi tavsiye edilir? Yat turu mu ya da yat kiralama mı? Şeklinde bir soru gündeme getirdiğinizde, belirleyici olan konfor ve lüks anlayışınız, belirleyici olan ekonomik bedel olacaktır. Ne kadar para ayırmayı düşünüyor iseniz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her bütçeye hitap edecek, yat ya da yat kiralama hizmetinin olduğunu bilmelisiniz.