Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne geldiğinizde ya da gelmeyi düşündüğünüzde, akıllara tekne turu faaliyetleri de gelmektedir. Herkesin aklına tekne turu denilince aynı sonuçların geldiği görülmektedir. Gece tekne turu faaliyetleri düşünülmektedir.
Bize 7/24 Yazabilirsiniz
Akşam tekne turu faaliyetleri düşünülmektedir. Özel tekne turu faaliyetleri düşünülmektedir. Yat kiralama ve benzeri hizmetler düşünülmektedir. Mehtap tekne turu faaliyetleri düşünülmektedir. Ancak, hayal gücünüzü biraz daha zorlamalısınız. Tekne turu ya da tur anlayışı sadece bunlar ile sınırlı değildir. Bizler ile irtibata geçmeniz durumunda, sitemizi takip etmeniz durumunda, farklı bir etkinliğin daha varlığını tespit edeceksiniz. Bu etkinlik, Kıbrıs balık turu olarak düzenlenmiştir. İsteyen herkese, bu konuda sınırsız hizmet anlayışının farklı etkinlikler ile yansıtıldığını göreceksiniz.

Kıbrıs Tüplü Dalış Ve Şnorkelle Dalış

Her ne kadar doğrudan balık turu şeklinde bir ifade kullanılıyor olsa da, su altı sporları ya da deniz altı turları kapsamında, çok çok farklı bir etkinlik daha bulunmaktadır. Bu etkinlik tüplü dalış ve şnorkel ile dalış olarak tanımlanmıştır. Girne Tekne Turu Arzu edenler, ilgi duyanlar bu konuda da hizmet alma şansına sahip olacaktır. Lüks, konforlu, ihtiyaca cevap veren teknik donanıma sahip tekneler ile denize açılmaktayız.

Sizlere muhteşem güzelliklere sahip olan alanlarda tüplü dalış ve şnorkel ile dalış imkanı sunmaktayız. İddaa ediyoruz, daha önce görmediğiniz denizaltı güzelliklerini, daha önce görmediğiniz denizaltı atmosferini, bu etkinlik ile birlikte yaşayacaksınız. Merak ediyor iseniz, ilgi duyuyor iseniz, daha önce bu bölgede dalış yapmamış iseniz, hemen müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçin.

📌Kıbrıs Balık Turunda Balık Çeşitliliği Nasıldır

Balık avı konusunda büyük bir uğraş kitlesi yer almaktadır. Kıbrıs balık turunda balık çeşitliliği incelendiğinde sizlere bildiğinizin dışında balıklar ile tanışabilme ve tutabilme imkanı verilmektedir. Bunun için özel koy ve bölgelere ulaşım sağlanarak sizlerin bu alanlar içerisinde zaman geçirerek balık tutmanıza tur esnasında olanak verilmektedir.

📌Kıbrıs Balık Turunda Yemek ve İçecek Servisi Mevcut mudur?

Tekne turları içerisinde en çok tercih edilmekte olan seçeneklerden biri olarak balık turu yer almaktadır. Kıbrıs balık turunda yemek ve içecek servisi tur esnasında sizlere sunulmaktadır. Bu sayede tur içerisinde zaman geçirdikten sonra acıktığınızda Kıbrıs'a özel tatları tadabilmeniz tur esnasında mümkün olmaktadır.

📌Kıbrıs Balık Turu Özel Gerçekleştirilebilmekte midir?

Balık turunun özel bir şekilde gerçekleştirilebilmesi mümkün bir seçenektir. Kıbrıs balık turu özel yani sadece sizin ve sevdikleriniz ile gerçekleşebilmektedir. Bunun için öncesinde yer alan iletişim seçenekleri üzerinden rezervasyon yaptırabilmeniz mümkün bir seçenektir. Rezervasyon sonrasında sizin için tekne hazırlanmakta ve tur sadece size özle olarak ilerlemektedir.

Kıbrıs Balık Turunda İstediğiniz Tüm Etkinliklere Sahip Olun

Tercih etmeniz, irtibata geçip rezervasyon yapmanız, sizleri çok farklı aktivitelere götürecektir. Tekne turları ya da balık turu anlayışına baktığınızda, gezinti anlayışının dışına çıkıldığını göreceksiniz. Burada hız teknesi turları şeklinde ekstra bir uygulama, deniz altı turları şeklinde ekstra bir uygulama, su sporları şeklinde ekstra bir uygulama bulunmaktadır.

Ayrıca, tüplü dalış sisteminde gereken ekstra bir programın yapıldığını göreceksiniz, Şnorkel ile dalış sisteminde gereken ekstra bir programın yapıldığını göreceksiniz. Bu programa bireysel olarak dahil olabilirsiniz. Bu programa farklı gruplar ile dahil olabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Aileniz İle Balık Turuna Ne Dersiniz?

Deniz turizmi ilginizi çekiyor ise, Kıbrıs sahillerini görmek istiyor iseniz, tekne turlarına katılabilirsiniz. Aileniz ile birlikte farklı bir güzellik, farklı bir heyecan ve macera arıyor iseniz, bu sefer size, balık turu etkinliklerini tavsiye edeceğiz. Aynı etkinlik içerisinde nezih ve kaliteli programın dahilinde, sizlere ekstra uygulamalar konusunda da avantajlar sunmaktayız. Sahil şeridini görmek, Kıbrıs limanlarını, güzelliklerini görmek gibi seçeneklerin dışına çıkılmaktadır.

Hız teknesi turlarını isterseniz sisteme dahil edebiliriz. İsterseniz balıkçı teknesi turlarını programa dahil edebiliriz. İsterseniz açık hava aktivitelerine katılım sağlayabilirsiniz. İsterseniz deniz altı turları programını da, yine balık turu faaliyetlerinin içerisine dahil edebiliriz. Kimle isterseniz, kimle, hangi grupla, kaç kişi ister iseniz, bu faaliyetlerden yararlanmanız mümkün olacaktır. İsterseniz eşiniz ile isterseniz aileniz ile katılabilirsiniz. İsterseniz iş ortaklarınız, isterseniz arkadaşlarınız ile katılabilirsiniz.

İsterseniz çalışanlarınız için, muhteşem bir tur programı hazırlayabilirsiniz. Arzu etmeniz durumunda, sadece çocuklar için düzenlemiş olduğumuz, turlara katılım sağlamanız mümkün olacaktır. Yeni evli çift olarak balayı için, çok değişik, eğlenceli, hareketli bir tatil planı yapıyor iseniz, balık turlarına, tekne turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Kıbrıs Balık Turu İçin Rezervasyon Fırsatını Kaçırmayın

Hemen hemen her sistemde olduğu gibi, elbette balık turu hizmeti ya da faaliyetlerinde de, erken rezervasyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hemen siteden irtibata geçin. Hemen iletişim formunu doldurun ve avantaj elde etmeye başlayın. En uygun fiyatları alın. En nitelikli programlarda yer alın. En geniş kapsamlı tur programını gerçekleştirin. Sadece bize ulaşın ve Kıbrıs balık turu başlığı altında, hayalinizdeki muhteşem tatile kavuşun. Muhteşem etkinlikte yer alma fırsatını kaçırmayın.

Sizlere sitemiz üzerinden verdiğimiz rezervasyon hizmetlerinde, en uygun fiyat garantisini sağlamaktayız. En iyi nitelikli personel ile en nitelikli malzemeler ekipmanlar ile muhteşem bir tur planına dahil olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi, ekonomi düşünmenize, parasal değerleri düşünmenize, araştırma yapmanıza gerek yoktur. Sadece bir kaç dakikanızı ayırıp, bizler ile iletişime geçin. İletişim formunu doldurun. Müşteri hizmetlerimiz ile mutabık kalın ve rezervasyon sisteminin avantajlarından yararlanın.