Kıbrıs ziyaretlerinde vazgeçilmez bölgelerden şehirlerden, bir tanesi hiç şüphesiz ki Girne olacaktır. Girne ziyaretlerinizde ya da tatil planlarınızda, konaklama hizmetleri, deniz ve kum ile güneş ve benzeri etkinliklerin haricinde, katılım sağlayabileceğimiz faaliyetlerden bir tanesi, Girne tekne turu olacaktır. Farklı gruplara hizmetler verilmek ile birlikte, farklı etkinliklere sahip tekne turlarının da düzenlendiğini göreceksiniz. Bu faaliyet ile birlikte Kıbrıs’ın, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin bütün sahillerini, plajlarını görecek, gezecek, denizin kumun güneşin tadını çıkaracaksınız. Ayrıca bireysel olarak hareket edip, turlara katılım sağlamanız, eşiniz ile hareket edip turlara ya da gruplar ile hareket edip turlara katılım sağlamanız mümkün olacaktır.

Girne Tekne Turunda Kişi Sayısı

Bir faaliyete katılım sağlamadan ya da rezervasyon yapmadan önce, Girne tekne turunda kişi sayısı hakkında araştırma yapmanız gayet normaldir. Aslında bu konuda belirleyici olan sizsiniz. Genel uygulamaya bakıldığında, 25-26 kişilik tekne turlarının gerçekleştirildiğini göreceksiniz. Ona göre rezervasyon alınmakta, ona göre faaliyete başlanmaktadır.

Bunun dışında özel amaca yönelik tur organizasyonlarının, tekne turu organizasyonlarının gerçekleştiği görülecektir.

Yalnızca çiftler için düzenlenen tekne turları bulunmaktadır.

Yalnızca kalabalık gruplar için büyük gruplar için düzenlenen tekne turları bulunmaktadır.

Yalnızca çocuklar için düzenlenen tekne turları bulunmaktadır.

Ayrıca amaca uygun özel olarak düzenlenen tekne turu faaliyetlerinin bulunduğunu da göreceksiniz. Amaca özel, özel tekne turu anlayışına bakıldığında;

Adrenalin meraklıları için,

Su sporlarına ilgi duyanlar için,

Macera arayanlar ve

Saklı hazineleri görmek isteyenler için düzenlenmiş, tekne turlarının olduğunu göreceksiniz.

📌Girne Tekne Turu Koylarda Duruyor mu?

Tekne turuna Girne'de katılmanız ile sizlere birçok ayrıcalık sunulmaktadır. Girne tekne turu koylarda özel zaman imkanı vermektedir. Koyların özellikleri ve sizlere denize girebilme imkanı verilmektedir. Koyda kısa bir zaman geçirmeniz ile hemen ardından dönüş yapılması gibi bir mağduriyet sunulmamaktadır. Sizlerin rahatça zaman geçirebilmeniz için esnek bir şekilde turlar ilerlemektedir.

📌Girne Özel Tekne Turu İmkanı Var mı?

Tekne turlarının genel bir şekilde olmasını istemiyor iseniz bunun için Girne özel tekne turu imkanından faydalanabilmeniz mümkündür. Sadece siz ve sevdikleriniz için daha öncesinde yaptıracağınız özel rezervasyon ile beraber sadece sizin olduğunuz bir tur içerisinde özel anlar geçirebilmeniz mümkündür.

📌Girne Tekne Turlarında Müzik İmkanı Var mıdır?

Tekne turlarında eğlenceli bir şekilde zaman geçirilebilmesine her zaman olanak verilmektedir. Girne tekne turlarında müzik imkanı tüm tur boyunca devam etmektedir. Rahatsız etmeyecek şekilde bir müzik ile sizlerin dans edebilmenize ve içkinizi yudumlarken güzel tınların sizlere eşlik edebilmesine tur esnasında olanak vermektedir.

Girne Tekne Turunda Fiyata Neler Dahil?

Ekonomik fiyat anlayışının içerisinde, elbette dahil olan giderler de bulunmaktadır. Genel anlamda Girne tekne turunda fiyata neler dahil? İfadesine baktığınızda, karşınıza, yeme ve içme hizmetlerinin çıkarıldığını göreceksiniz. Yemek anlayışında öğle yemeği şeklindedir. Standart uygulama geçerlidir. Ayrıca atıştırmalık gibi bir tanımlamanın yapıldığı da görülmektedir. Yemekler genelde Türk geleneksel lezzetlerini ifade edecektir. Kıbrıs’a özgü yemek anlayışı da gündeme gelecektir. Izgara çeşitlerine, kuzu şiş, tavuk şiş çeşitlerine, zeytinyağlı yemeklere, salatalara, pirzola çeşitlerine balık çeşitlerine yer verilmektedir. Elbette mevsime uygun taze meyve ikramı yapıldığı da görülecektir. İçki anlayışı, fiyata dahil sisteminde değişiklik gösterebilir. 1 adet meşrubat ya da 1 adet bira, fiyata dahil olacaktır. Bunun dışındaki ilişkiler ekstra ücretlendirme ile karşınıza çıkacaktır. Fakat limitsiz tekne turu anlayışına katılmanız durumunda, sınırsız bira şarap veya içecek gibi, alkollü alkolsüz içeceklerin de yeme içme sistemine dahil olduğunu görebilirsiniz.

Girne Tekne Turu İle Etkinliklere Katılmak İstiyorum

Girne tekne turu ifadesi kullanıldığında, birçoğunuzun aklına, tekneye binmek, denizde dolaşmak, sahillerde konaklamak, yüzmek güneşlenmek gibi faaliyetler geliyor olabilir. Ancak, düzenlenen tekne turlarına baktığınızda, sadece bunlar ile sınırlı kalmadığını göreceksiniz. Amacınız bunun yanında Girne tekne turu ile etkinliklere katılmak istiyorum şeklinde bir düşünce ise,n bunu da karşılığını alacaksınız. Ne gibi faaliyetler ya da etkinlikler vardır? Denizde dolaşma plajlara gitme ve yüzme güneşlenme gibi seçeneklerin dışında farklı seçenekler de bulunmaktadır.

Tüplü dalış için düzenlenen tekne turları bulunmaktadır.

Şnorkel ile dalış için düzenlenen tekne turları bulunmaktadır.

Deniz paraşütü faaliyetlerinin gerçekleştirildiği ya da

Yamaç paraşütü faaliyetlerinin gerçekleştirildiği tekne turları bulunmaktadır.

Özel olarak gerçekleştirilen tekne turlarının bulunduğu görülmektedir. Amacınız ne ise, tekne turu klasik uygulamalarının dışında ne yapmak istiyor iseniz, size yönelik ekstra bir tur anlayışının bulunduğunu göreceksiniz.

Girne Tekne Turu İçin Kaç Para Ödeyeceğim?

Girne tekne turu şeklinde ekonomik yönden herhangi bir ekstra düşünceye kapılmanıza gerek bulunmamaktadır. Kişi başı 80 Türk lirasından başlayan fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Girne tekne turu için kaç para ödeyeceğim? Yalnızca 80 Türk lirası civarında bir para vermeniz, kişi başı bir ücret ödemeniz yeterlidir. Vermiş olduğunuz paranın içerisine tur faaliyeti dahildir. Vermiş olduğunuz ücretin içerisine, öğle yemeği ve atıştırmalık dahildir. Vermiş olduğunuz ücretin içerisine 1 adet alkollü içki ya da 1 adet meşrubat dahildir. Sınırsız içki almayı düşünüyor iseniz, sınırsız içecek ya da alkollü içki almayı düşünüyor iseniz, limitsiz tekne turlarına katılmanız gerekecektir. Böyle bir durumda elbette fiyat değişecektir. 35 euro civarında başlayan fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Yükselen değerler ile birlikte ikram seçeneklerinin arttığını da göreceksiniz.